GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Assietter 12487141
nr 1248 7141
Assietter
4 st, Kina, Blåvitt kompaniporslin, diameter: 16, (2 st djupa tallrikar)
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:06:27
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)